Aliağa sahil bandı yaz çiçekleriyle süsleniyor

Cumhuriyet Meydanı Sahil Bandı ile Eski Sebastian Laguna Caddesi’ne 100 bin yazlık çiçek dikme hedefiyle yola çıkan Aliağa Belediyesi, çalışmalarını sürdürüyor..

Aliağa sahil bandı yaz çiçekleriyle süsleniyor
Aliağa sahil bandı yaz çiçekleriyle süsleniyor

İlçeye yeni yaşam alanları kazandırmak için yeşillendirme ve çiçeklendirme çalışmalarına devam eden Aliağa Belediyesi, bu kapsamda Cumhuriyet Meydanı Sahil Bandını çiçekle donatıyor. Birbirinden farklı rengarenk çiçeklerle renk cümbüşü oluşturan Sahil Bandı görenleri şimdiden kendine hayran bırakıyor. Küçük seyir tepeleri, farklı türden bitkilerle oluşturulmuş desen ve motif uygulamaları Aliağa Sahil Bandı’nın güzelliğine güzellik katıyor. Çalışmaların tamamlanmasının ardından Cumhuriyet Meydanı Sahil Bandı ve Eski Sebastian Laguna Caddesi adeta çiçek bahçesine dönüşecek.

"Örnek olacak"
İlçe genelinde çevre düzenleme çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirten Aliağa Belediyesi Ziraat Mühendisi Bilal Özdemir, “Vatandaşlarımızın nefes alabilecekleri, aileleriyle birlikte vakit geçirebilecekleri ve görsel açıdan kente zenginlik kazandıran çalışmalara ara vermeden devam ediyoruz. Aliağa’nın cazibe merkezlerinden biri haline dönüşecek olan Sahil Bandı, gerek İzmir’in gerekse çevre ilçelerin örnek alacağı bir yer haline gelecek” dedi.

Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dev dinazorlar İEF’te
Dev dinazorlar İEF’te
Balıklıova’da çaylar, 28 kadından
Balıklıova’da çaylar, 28 kadından