İstanbul'un Her Yerine Bu Pankartları Astılar

İstanbul'da sabah sokağa çıkanlar, kentin birçok bölgesinde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun resimlerini içeren garip pankartlarla karşılaştı. Mizah yapılmak istendiği sanılan pankartları kimin astığı bilinmiyor.

İstanbul'un Her Yerine Bu Pankartları Astılar
İstanbul'un Her Yerine Bu Pankartları Astılar

İstanbul'da sabah saatlerinde sokağa çıkan vatandaşlar Cumhuriyet Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun resimlerinin kullanıldığı bazı pankartlarla karşılaştı. 

İhlas Haber Ajansı yaptığı haberi, şu ifadelerle duyurdu:

"İstanbul'da sabah saatlerinde sokağa çıkan vatandaşlar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun pankartlarıyla karşılaştı. Pankartları gören vatandaşlar önce şaşırdı sonra güldü. Sokaklara asılan pankartlarda, “7 Seçim kaybettim ama olsun Başbakan olacam ben”, “Başbakan olmayacaksa ülkeyi kim yönetecek ?”, “Ne demek 'yeni sistemde başbakan olmayacak' ben ne olacağım peki?” gibi yazılar yer aldı. Vatandaşların en çok dikkatini çeken yazı ise “7 seçim kaybettim ama olsun başbakan olacam ben” yazılı pankart oldu."

Ancak İHA'nın yaptığı haberde denildiği gibi, "gülen vatandaşlar"ın resmi haberin içeriğinde bulunmuyor.

Ajansın "mizah" ve "ifade özgürlüğü" kapsamında değerlendirdiği anlaşılan pankartları kimin astığı bilgisi de haberde yer almıyor. Pankartların altındaki kimin astığına ilişkin yazının da kapatıldığı görülüyor.

 

Kemal Kılıçdaroğlu İHA Pankart CHP İstanbul
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barış, duvarlara resim oldu
Barış, duvarlara resim oldu
Görme engelli Zümrüt’ten LYS başarısı
Görme engelli Zümrüt’ten LYS başarısı