Ömer Halisdemir Parkı Hazır, Açılış Perşembe Günü

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, perşembe günü İzmir'e gelerek Menderes ilçesindeki Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Parkının açılışını yapacak.

Ömer Halisdemir Parkı Hazır, Açılış Perşembe Günü
Ömer Halisdemir Parkı Hazır, Açılış Perşembe Günü

Menderes Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Parkı, & Nisan Perşembe günü Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından açılacak.

Bakan Arslan açılış öncesinde Menderes’in sahil kesim Ahmetbeyli, Özdere ve Gümüldür’de esnaf ziyaretleri yapacak, vatandaşlarla bir araya gelecek. Bakan Arslan’ın açılışını yapacağı Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Parkı, 3 bin 700 metrekaresi yeşil alan, 3 bin 280 metrekaresi yapısal alandan oluşuyor. Kemalpaşa Mahallesinde yer alan park içerisinde bir adet kafeterya, su oyunlu ve köprülü havuz, normal havuz, dev hayvan figürlü oyuncaklar, aynı anda 250 çocuğun kullanabileceği kapasitede oyun grubu, aydınlatma ve sulama sistemleri yer alıyor.


Mendereslilerin Bakan Arslan’ı büyük  coşkuyla karşılayacağını söyleyen Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Arslan’ın ilçemizde vatandaşlarımızla buluşacak olması bizi mutlu etti. Hem sahil bölgemizde hem de ilçe merkezimizde Mendereslilerle olacak Bakanımız, Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Parkının da açılışını gerçekleştirecek. Kendisine bizlere gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum. Perşembe günü akşam saat 18.00’da parkımızın açılışına tüm halkımızı davet ediyoruz. 15 Temmuz kahramanı şehidimiz Ömer Halisdemir’in adını yaşattığımız parkımızı hep birlikte büyük bir coşku içinde açalım” dedi. 

Menderes Ömer Halisdemir Parkı Ahmet Arslan
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barış, duvarlara resim oldu
Barış, duvarlara resim oldu
Görme engelli Zümrüt’ten LYS başarısı
Görme engelli Zümrüt’ten LYS başarısı