İzmirli Çocuklar Bu Pazar Uçurtma Olup Uçacak

Bornova'da 23 Nisan etkinlikleri başlıyor. Çocukların aileleriyle birlikte keyifli bir pazar günü geçirerek eğlenmesi amacıyla hazırlanan etkinlikte, 5 bin adet uçurtma dağıtılacak.

İzmirli Çocuklar Bu Pazar Uçurtma Olup Uçacak
İzmirli Çocuklar Bu Pazar Uçurtma Olup Uçacak

Bornova Belediyesi’nin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri başlıyor. İlk olarak bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan “Geleneksel Uçurtma Şenliği” Aşık Veysel Rekreasyon Alanı’nda 9 Nisan Pazar günü saat 14.00’te olacak. Gökyüzünün uçurtmalarla renkleneceği etkinlik için miniklere 5 bin adet uçurtma dağıtılacak. 

5 bin Uçurtma Dağıtılacak
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Nisan ayını daha çok çocuklara yönelik etkinliklere ayıran Bornova Belediyesi, Aşık Veysel Rekreasyon Alanında özel bir program hazırladı. Bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan “Geleneksel Uçurtma Şenliği” 9 Nisan Pazar Günü yapılacak. Çocukların aileleriyle birlikte keyifli bir pazar günü geçirerek eğlenmesi amacıyla hazırlanan etkinlikte, minikler için 5 bin adet uçurtma da dağıtılacak.Dopdolu program
Müzik ve dans gösterileri ile renklenecek olan etkinlikte; oyun parkları, Rodeo gösterileri, bando, DJ performansının yanında bisiklet ödüllü çekiliş de yapılacak. Ayrıca etkinlik boyunca vatandaşlara çeşitli yiyecek ve içecek ikramlarında da bulunulacak. Çocukları mutlu etmek için renkli bir şenlik hazırladıklarını ifade eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Yarınlarımız olan çocuklarımıza dopdolu bir program hazırladık. İlçemizde bulunan tüm çocukları ve ailelerini pazar günü Aşık Veysel Rekreasyon Alanı’nda olmaya davet ediyoruz” dedi.

Bornova Belediyesi Uçurtma Şenliği 23 Nisan Gökyüzü uçurtma dolacak
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barış, duvarlara resim oldu
Barış, duvarlara resim oldu
Görme engelli Zümrüt’ten LYS başarısı
Görme engelli Zümrüt’ten LYS başarısı