'İzmirli Erkekler İçin Burun Önemli'

KBB Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Baran Aydemir, İzmirli erkek hastalarının burun estetiğine çok önem verdiğini dile getiriyor. Aydemir, burun estetiğinde doğal ve erkeksi görünümün nasıl korunacağını da anlattı.

'İzmirli Erkekler İçin Burun Önemli'
'İzmirli Erkekler İçin Burun Önemli'

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de, estetik burun ameliyatlarında kadın/erkek oranının, zaman içerisinde birbirine yaklaştığına değinen KBB Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Baran Aydemir, “Ülkemizde özellikle erkek çocuklarda küçük yaşlarda alınan travmalarla, yetişkin yaşlarda şekil ve nefes alma sıkıntılarına sık rastlanmaktadır. Yapılacak müdahale ile şekil bozukluğu düzeltilirken nefes sorunu da aynı zamanda çözülmektedir. Bunun yanında özellikle İzmir’de her geçen gün erkeklerin dış görünüşlerine daha fazla özen gösterdiklerine ve estetik burun ameliyatı taleplerinin arttığına şahit oluyoruz” diye konuştu.Hedef doğal ve erkeksi burun
Erkek hastalarda doğal ve erkeksi görünümün korunması gerektiğini belirten Özel Ento KBB Cerrahi Tıp Merkezi doktorlarından KBB Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Baran Aydemir, “Burun ucu kaldırılmamalı, burun aşırı inceltilmemelidir. Kadınlarda estetik kaideler daha net olmakla birlikte, erkeklerde yakışıklı olmanın net bir tanımı yoktur ve kişiler arasında ciddi fikir farkları vardır. Bir kişinin çok beğendiği bir burun diğeri için sevimsiz olabilir. Bu noktada 3D Vectra sayesinde, konsültasyon sırasında ameliyat sonrasında ortaya çıkacak sonuçları görüntüleme ve değerlendirme imkanı buluyoruz. Sistem ayrıca hastanın tedavi planlamasına aktif olarak katılmasına ve hastaya sunulan seçenekler içinden tercih yapabilmesine olanak sağlıyor. 3D Vectra hastanın istediği sonucu doktor ile eksiksiz paylaşabilmesi, düşüncelerini aktarabilmesi için iyi bir yöntemdir” şeklinde konuştu.

Erkekler en çok burun estetiği yaptırıyor
İzmir’de erkek hastaların en çok burun estetiğine önem verdiğini belirten Op.Dr. Baran Aydemir, “Burun estetiği sonrasında botoks ve dolgu uygulamaları gibi estetik talepler gelebiliyor. İzmir erkekleri her daim dış görünüşlerine önem verdiklerinden daha bakımlı, genç ve sağlıklı görünüyorlar” dedi.

izmirli erkekler izmir estetik burun estetiği
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabri Göztepe ile anlaştı, sosyal medya yıkıldı
Sabri Göztepe ile anlaştı, sosyal medya yıkıldı
Bir 'tık' yetiyor
Bir 'tık' yetiyor