Büyükşehir, Final Maçına 33 Otobüs Kaldıracak

Pazar günü oynanacak Play-off final maçı için Altay'a bir destek de Büyükşehir'den geldi.

Büyükşehir, Final Maçına 33 Otobüs Kaldıracak
Büyükşehir, Final Maçına 33 Otobüs Kaldıracak

Pazar günü oynanacak Play-off final maçında Altay’ı desteklemek üzere 33 otobüs kaldıracaklarını ve kendisinin de o gün tribünde olacağını açıklayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir’in siyaset ve iş dünyasındaki temsilcilerine “Antalya’da tek vücut olalım” çağrısı yaptı.


İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 3. Lig’deki Play-off yarı final mücadelesinde Çorumspor’u 4-0’lık skorla geçerek adını finale yazdıran Altay’ın başkanı Özgür Ekmekçioğlu, yüksek divan kurulu başkanı Erdoğan Tözge ve yönetim kurulu üyesi Sabri Sevenoğlu ile bir araya geldi. 14 Mayıs Pazar günü Antalya’da Kocaelispor ile oynanacak final maçı öncesinde başarılar dileyen Başkan Kocaoğlu, İzmirlilerin Altay’a desteği için kentten 33 otobüs kaldıracaklarını ve kendisinin de Antalya’ya giderek siyah-beyazlı ekibin yanında olacağını açıkladı.

İzmir’in milletvekilleri, belediye başkanları, siyasi parti il başkanları ile oda ve dernek başkanlarına seslenen Başkan Aziz Kocaoğlu, “Pazar günü Antalya’da, kentimiz için tek vücut olalım” çağrısı yaptı.

altay kocaelispor altay final
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nereden kalkicak ve isim yszdirmamiz gerekiyormu     2017-05-31 Guzel
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barış, duvarlara resim oldu
Barış, duvarlara resim oldu
Görme engelli Zümrüt’ten LYS başarısı
Görme engelli Zümrüt’ten LYS başarısı