Çorumlu Başkandan Hakaretler: İzmir Emniyet Müdürü Çapsız, Altay Ahlaksız, İzmir Yobaz!

İzmir'de oynanan Altay-Çorum Bld.spor maçıyla ilgili konuşan Çorumlu belediye kulübünün başkanı Zeki Gül, maç öncesi olaylara ve küfürlere kızarak, "silahım olsa hepsini tarardım" dedi. Hızını alamayan başkanın İzmir'e de garip benzetmeleri oldu, bu kadar yobaz şehir görmediğini söyledi. İşte Gül'ün akıl almaz sözleri..

Çorumlu Başkandan Hakaretler: İzmir Emniyet Müdürü Çapsız, Altay Ahlaksız, İzmir Yobaz!
Çorumlu Başkandan Hakaretler: İzmir Emniyet Müdürü Çapsız, Altay Ahlaksız, İzmir Yobaz!

Spor Toto 3. Lig Playoff yarı final rövanşında Altay-Çorum Belediyespor arasında İzmir'de oynanan maç öncesinde ve sonrasında yaşananlara Çorum cephesinden çok sert tepki geldi.

Çorum Belediye Başkan Yardımcısı ve Çorum Belediyespor Başkanı Zeki Gül, yaşananlarla ilgili Sporx'e yaptığı özel açıklamada hayrete düşüren ifadeler kullandı.

"Şerefsizliğin, namussuzluğun zirvesini yaşadık"

Zeki Gül, "İzmir'de neler olmadı ki? Sert sözler söylemek istemiyorum ama afedersiniz şerefsizliğin, haysiyetsizliğin, namussuzluğun, ahlaksızlığın zirvesini yaşadık. İzmir kendisini medeni bir memleket zanneder. Ben Cizre'de görmedim, Van'da görmedim, Batman'da görmedim kendilerine göre geri kabul ettikleri hiçbir şehirde bu kadar kabalık, yobazlık ve terbiyesizlik görmedim." dedi. İşte o hakaret dolu açıklamalar..

 "ALTAY DEĞİL AHLAKSIZLAR KULÜBÜ!"

"Hangi maçta bir takıma bu kadar faul verilir? Bunlar 100 yıllık kulüpmüş neymiş. Bunlar sokak serserileri, bunlar sporcu falan değil. Bunlara Altay değil de, Ahlaksızlar kulübü diyeceğiz. Başkanından futbolcusuna taraftarına bunlar ahlaksız. Ben böyle konularda hassas adamım. Siz, 48 saat küfür duyarsanız siniriniz bozulmaz mı? Benim namusum şerefim, o p...lerin soyundan trilyonlarca defa daha önemli."

ALTAY'A TEHDİTLER SAVURDU, İZMİR EMNİYET MÜDÜRÜNE "ÇAPSIZ" DEDİ

"Kesinlikle inanıyorum ki olayları Altay başkanı geceden planladı. İnşallah bu sene çıkamazlar da seneye aynı gruba düşelim. Olabilecek tüm cezalara razı olarak, onlara Çorum'u dar etmezsem namerdim. Eğer bunu tehdit olarak algılıyorlarsa tehdit. Ben ne doğuda, ne batıda öyle küfür duymadım. Akp il başkanı orda, taş çakmak attılar. İzmir emniyet müdürü de çapsız, beceriksiz bir adammış onu da gördük."

"İZMİR KADAR YOBAZ ŞEHİR GÖRMEDİM"

"İzmir kendisini medeni bir memleket zanneder.  Ben Cizre'de, Batman'da, Van'da görmedim. Kendilerine göre geri kabul ettikleri hiçbir şehirde bu kadar yobazlık, kabalık görmedim. Havaalanına indiğimizden beri bira şişeleriyle saldırı başladı."

"ANALARI BİR, BABALARI 150.."

Sporx'in haberine göre hakaret dozunu giderek arttıran Çorum Belediyespor başkanı Zeki Gül, "onların anaları 1, babaları 150 tane herhalde" diyerek akıl almaz ifadeler kullandı.

"MAKİNALI SİLAHIM OLSA HEPSİNİ TARARDIM"

Maçta edilen küfürlere kızgınlığını dile getiren Zeki Gül öfkesini dile getirmek için kullandığı şu cümleler de şaşkına çevirdi: 

"Benim silahım olsa orda hepsini tarardım. Makinalı silahım olsa küfür edenlerin hepsinin ağzına kurşun yağdırırdım. İnsan bunu yapar mı? Ama yaptırıyorlar. Final maçında Kocaeli'yi destekleyeceğim, Ankara'da olsun buradan taraftar da götürürüm."

Çorum belediyespor başkanının bu hayrete düşüren sözlerine siyaz beyazlı camiadan henüz bir yanıt gelmedi.

haber: sporx.com

 

 

Altay zeki gül çorum belediyespor
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Karşı yaka     2017-05-13 Memleketi Çorum Ben bu g... korum
Karsiyakali     2017-05-12 Ulan biz karsiyakali olarak buyuk altayi size yedirmeyiz biz izmir sevdalisiyiz atatürk sevdalisiyiz yobazin onde gideni ne guzel oldu ama 4-0
Cemil (KARŞIYAKALIYIM)     2017-05-12 Bajgan sen bu işi bırak senden mahalle muhtar ı olmaz hayatında kaç kişiyi taradın kafa atıyor izmir çocuğu senin atığına
Bulent maadan     2017-05-12 İzmirden maça gittim Çorum a orda ne yaşadklarimi allah biliyo sitada girdigimizden itibaren küfür ettiniz izmir Marşını değiştirip İzmir'in dağlarında o çocukları yaşar dediniz maç bitti bayramizi indirip yakmak istediniz taşladnz bizi sormazlarmi adama bunun izmiri var He
Yahya     2017-05-12 Ben bu gibi kişileri aynaya bakarak konuşmayın diye uyarmıştım,defalarca çoruma gittim nasıl bir yer olduğunu iyi bilirim,izmir ile Çorumu kıyaslamak bile akılsızlıkdır,zaten o kişide silahla tarardım demekle karekterini ortaya koymuş.
Oluş     2017-05-12 Sporu yöneten insanlar böyle karaktersiz, cahil ve hadsiz olunca böyle şeyleri görmek, duymak çok olağanlaştı. 3 kuruş parası olan, adam olmayıp kendisini adam sanan boş kafalı tiplere emanet gençlerimiz. Allah böyle ağzından salyalar akan tipleri ıslah etsin. İzmir'in seviyesi de, insanlığı da, anası da babasıda belli de senin kanın nereden geliyor onu öğrenmek gerek. Bu tip spor teröristlerinin ayıklanıp temizlenmesi lazım spordan yoksa işimiz iş.
evren     2017-05-12 sen ne tür bir malsın . üç beş çapulcunun fanatizm içeren hareketini bu şehirde yaşayan 5 milyon vatandaşa ve şehire mal edemezsin. terbiyesiz. bölücü davranma karaktersiz herif
koray ergunes     2017-05-12 Silahınız olsa herkesi öldürürdüm dedikten sonra sizinle tartışılmaz artık. Anamız da babamızda belli, bu konuyu neden gündeme getirdiniz beyefendi? Sizi üzen bir yönü mü var?
Ercüment Atik     2017-05-11 Altay kongre üyesi ve taraftarı olarak Çorumspor Başkanının İzmirimizi ve kulübümüzü hedef alan hakaretleri ve alenen bizleri öldürmek istediğini belirten açıklamaları için kendisi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağımı ve sporda şiddete yönelik 6222 nolu kanunun işleme koyulmasını,ayrıca Tff disiplin kurullarını bu konu hakkında göreve çağırıyorum..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir’de alacak verecek meselesi kanlı bitti
İzmir’de alacak verecek meselesi kanlı bitti
Dünya gençleri Karşıyaka’ya hayran kaldı
Dünya gençleri Karşıyaka’ya hayran kaldı